GOKSU KAPI MEKATRONİK YAPI TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. A.Ş.

Endüstriyel Kapılar, Garaj Kapıları, Hangar Kapıları, Yükleme Sistemleri, Bariyer ve Park Otomasyonu, Bahçe Kapısı Otomasyonu ve Radarlı Kapı, Döner Kapı Sistemleri, Panjur, Kepenk Sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörünün liderlerinden olan GÖKSU, Türkiye faaliyetlerini İstanbul Dudullu O.S.B. deki 6000m2 Fabrika ve Genel Müdürlük binası, Ankara Bölge Müdürlüğü, İzmir Ege Bölge Müdürlüğü ve yurt çapındaki seçkin bayileri ile “Hedef Yaşamı Kolaylaştırmak” sloganı doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız, 1977 yılından bugüne sanayi ve ticaret hayatında edinilmiş bilgi ve birikimi, başarılarla dolu bir geçmişin mirasını, en önemli sermayesi olarak kabul ettiği insan kaynağına yaptığı yatırımla, deneyimli ve nitelikli kadrosunu daha da güçlendirmiştir.

GÖKSU, bugüne kadar ihracat gerçekleştirdiği 30’u aşkın ülkede oluşturduğu müşteri ağının yanı sıra, yurt dışında yerelleşme hedefi doğrultusunda, GOXU İtalya avrupalı müşterilerimize lojistik, satış ve teknik hizmet vermek üzere aktivitelerine devam etmektedir.

GÖKSU, belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda sürekli gelişen ve kendisini yenileyen bir firma olarak dürüst çalışma ilke ve prensipleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

SATIŞ VE SERVİS AĞI

GÖKSU ürünlerinin satışını ve uygulamasını Türkiye çapında yaygın satış pazarlama ve teknik konularda deneyimli 300’ün üzerinde bayisi ile gerçekleştirmektedir. Ülke geneline yaygın bu bayi ağı ile hedeflenen; ürün ve hizmetlerin en kısa sürede müşterilere ulaştırılması, sürekli teknik destek ve satış sonrası hizmettir.

GÖKSU, ürün ve hizmetlerinin nihai müşterilere sağlıklı ulaştırılmasını sağlamak amacıyla satış ve uygulama noktası olan bayilerine, yönelik olarak teknik eğitim seminer ve desteği vermektedir.

GÖKSU, üretici kimliği, finansal gücü, kurumsal yapısı ve referansları ile yurtiçi ve yurtdışındaki büyük yapı ve taahhüt firmaları, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, zincir mağazalar, bankalar ve benzeri büyük firma ve kurumların tercih ettiği bir firmadır.

AR-GE ÇALIŞMALARIMIZ

GÖKSU, dünyada gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, kendi özgün teknolojisini oluşturarak, sektöründe farklılık yaratacak yeni ürünler tasarlamak ve geliştirmek için araştırma geliştirme faaliyetlerine özveriyle devam etmektedir.

KALİTE ÇALIŞMALARIMIZ

Firmamız yeniden yapılanma ve değişim projesi kapsamında hedefini sürekli müşteri memnuniyeti, sürekli kalite olarak belirlemiştir. Bu hedef doğrultusunda; TÜV NORD-ISO 9001 kalite ve TSE- HYB belgelerini almıştır. Ayrıca Avrupa normlarında üretimini gerçekleştirdiği ürünlerinin kalitesini CE Sertifikası ile belgelendirmiştir. GÖKSU, kaliteye verdiği önemin yanı sıra sektöründe dünya ile entegre olma yolunda Uluslararası Kapı Birliğine de (International Door Association-IDA) üye olmuştur.

FİRMAMIZIN AVANTAJLARI

  • Seksiyonel kapılar ve hangar kapılarında pazar liderliği
  • Geniş ürün yelpazesi
  • Yüksek ürün ve hizmet kalitesi
  • Güçlü üretim altyapısı
  • Know-how, bilgi birikimi ve tecrübe
  • Ürün ve hizmetlerinin arkasında, bayi ve müşterilerinin yanında durması
  • Yüksek marka bilinirliği
  • Satış ve Montaj bayilerden oluşan yaygın, güçlü bayi ve hizmet ağı
  • Uluslar arası çözüm ortaklarımız ile BFT, Becker, MFZ Ovitor çözüme en doğru yoldan ulaşmak.