Somfy Panjur Otomasyon Sistemleri

Tübüler Motorları, en uzun zaman için ve
kullanımın tüm zorlu şartlarına dayanmak üzere tasarlanmıştır. Motorun güvenilirliği, tasarım aşamasından başlayarak, çok sıkı kalite prosedürlerinden geçerek gelmektedir. Görünmez bir motor olması gerçeğine rağmen, sarım borusunun içinde yer aldığı için motor, olağanüstü güçlüdür ve yaşam süresi genellikle ana ürünün ömrünü geçer.

  • Koruma derecelendirme standart endeksi Ip44
  • Elektrik güç kesilmesi halinde, tüm tübüler motor serisinin manuel acil operasyon başlığı ile donatılmıştır.
  • Dizaynın ve kullanılan malzemenin kalitesi piyasanın en sessiz motorunu garanti etmektedir.

Somfy Panjur Otomasyon Sistemleri

MOTOR TEKNOLOJİSİ

MOTORLAR

LS “Classic”
En küçük 220 V motor, Ø 40 mm boru içine monte edilebilir. Class II çift izolasyonlu bir motordur ve özellikle tadilat uygulamalarında kullanılır. 4 ile 13 Nm arasında çeşitli tipleri mevcuttur.

LT “Classic”
En sık kullanılan motordur. Minimum Ø 50 mm boru içinde kullanılır. 6 ile 120 Nm arasında değişen tipleri mevcuttur. Montajı
çok kolay olan bu motorun “Yıldız Kafa” özelliği ve “Basma Düğmeleri” çalışan limit ayar mekanizması ile her konumda limit ayarının yapılması birkaç saniyede mümkün olur.

LT CSI
Çok küçük bir “manuel acil operasyon başlığı”na sahip olan bu motorun 10 ile 120 Nm arasında değişik tipleri mevcuttur ve minimum Ø 50 mm boru içinde kullanılabilir.

IPSO
Bu motor monoblok kutu içindeki pancur uygulamalarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Motorun limit ayarlama düğmesi mevcut olmayıp, limit ayarı motorun içindeki tork sensör mekanizması sayesinde ilk montaj sırasında otomatik olarak yapılır. Bu motor 6 ile 17 Nm arasında üretilmektedir.

OXIMO RTS
İçerisinde Somfy Drive Technology teknolojisini bulunduran tübüler bir motordur. Bu teknoloji sayesinde motoru zorlanmalara karşı korur. Ayrıca limit ayarlarını otomatik olarak kendisi yapar. Motor ile kontrol düğmesi arasında RTS teknolojiden dolayı herhangi bir kablolama yoktur. Diğer RTS kontroller ve sensörler ile de tam uyumludur.

CSI RTS
LT CSI sınıfı motorlarda bulunan manuel acil operasyon başlığına ek olarak RTS teknolojisini de barındıran bir tübüler motordur. RTS teknolojisi sayesinde kontrol düğmesi ile motor arasında herhangi bir kablolama yoktur. Diğer RTS kontroller ve sensörler ile de tam uyumludur.

Somfy Panjur Kablolu veya Kablosuz Konroller İçin Temel Uygulamalar

  • Panjurunuzu bireysel olarak kablolu / kablosuz bir düğmeden kontrol edebilirsiniz.
  • Birden fazla panjurunuzu grup olarak bir veya birden fazla kablolu / kablosuz bir düğmeden kontrol edebilirsiniz.
  • Panjurunuzu birden fazla kablolu / kablosuz bir düğme ile kontrol edebilirsiniz.
  • Panjurunuzu hem bireysel hem de merkezi olarak kablolu / kablosuz düğmeler ile kontrol edebilirsiniz.

Somfy Panjur Otomasyonu Kullanımı kolay, zahmetsiz montaj imkanı ve ayarlamanın hızlıca yapılmasını kesinleştirmek üzere tasarlanmıştır. 


Diğer kepenk ve panjur otomasyonu seçenekleri için tıklayınız…

Bayi portal altyapısı için tıklayınız…

Fiyat ve üretim seçenekleri için tıklayınız…

Teklif talebi için tıklayınız…