Villa, apartman ve endüstriyel tesis girişlerinin otomasyonu için BFT Kayar Kapı mekanizmaları

BFT Kayar Kapı Motorları

DEIMOS ULTRA BT A

Ağırlığı 600 Kg’a kadar olan yana kayar kapılar için operatörler yelpazesi.
16 m/dk’ya kadar maksimum kanat hızı.
Daha hızlı, hassas ve tam entegre kurulumlar için yeni tasarım manyetik limit sivici.
Konutlar için.
Blue-Entry sistemi ile kullanıma uygun kumanda santrali.

DEIMOS AC A

Yana kayar konut kapısı operatörleri ürün gamı. Elektromekanik limit anahtarı ve 230V besleme.

ARES BT A

Ağırlığı 1500 Kg.’a kadar yoğun kullanımlı yana kayar kapılar için 24V operatörler ürün aralığı, azami kanat hızı 12m/dak .

ARES ULTRA BT A

1500 Kg ağırlığa kadar olan kanatlar için uygun yoğun kullanımlı kayar kapılar için 24V operatörlerin ürün aralığı. Manyetik limit sivici ve U-Link iletişim protokollü önceden hazırlanmış santraller.

ICARO SMART AC A

Sürgülü bahçe kapıları için yoğun kullanıma yönelik, olağanüstü dayanıklı ve yüksek performanslı 230V operatörler.
Bu operatörleri yürürlükteki Avrupa standartlarına tamamen uygun kılan özel bir tork kontrol sistemi sayesinde kumanda santrali mutlak güvenlik kontrolü sağlar.

ICARO ULTRA AC A

Sürgülü bahçe kapıları için yoğun kullanıma yönelik, olağanüstü dayanıklı ve yüksek performanslı 230V operatörler.
Bu operatörleri yürürlükteki Avrupa standartlarına tamamen uygun kılan özel bir tork kontrol sistemi sayesinde kumanda santrali mutlak güvenlik kontrolü sağlar.

SP3500

Büyük boyutlara ve yüksek ağırlığa sahip bahçe kapıları için özel olarak tasarlanmış, üç fazlı 400V ile beslenen güçlü ve dayanıklı operatörler.
Ağır tahrik motoru yapısı, çinkolu ve cilalı çelikten yapılma karter, tümleşik kumanda santrali bunları güvenilirlik ve gücün şart olduğu tüm sanayi durumları için ideal çözüm kılmaktadır.

BFT Kayar Kapı Aksesuarları


Bft tarafından gerçekleştirilen sürgülü bahçe kapılarına yönelik otomasyonlar, konut ve endüstriyel ortamlarda ve en zor iklim koşullarında dahi gerek ılımlı gerekse yoğun kullanıma maruz kalacak kapıların hareket kabiliyeti için en mükemmel çözümdür._x000D_Ağırlığı 3500 kg’a kadar olan kapıların dakikada 16 mt hızla açılması için ayarlanabilme olanağı sunan Bft sürgülü bahçe kapılarına yönelik tüm operatörler, tüm ürün yelpazesindeki operatörlere uygulanan aynı yapısal ve estetik çözümlere sahip olup, bu şekilde montörün işini bir kat daha kolaylaştırmaktadır._x000D_Güvenlik ve ürün güvenilirliği açısından azami özeni gösteren Bft sürgülü bahçe kapılarının motorları, gerektiğinde manuel olarak açabilmek için kişiselleştirilmiş anahtar ve kapıların açılma ve kapanma hareketlerini yapabilmesi için gerekli itiş seviyesini ayarlayan D-Track işlevi ile donatılmıştır. Bu kategorideki ürünlerin Ultra versiyonu, sürgülü kapıyı WiFi, TCP IP ve RS 485 aracılığıyla ağa bağlayacak kapasiteye sahiptir. Bft tarafından geliştirilen güvenli U-Link protokolü sayesinde, montör uzaktan kumanda ile kapının ayarlarını ve bakımını kontrol edebilirken, müşteri de kendi akıllı telefonuna veya tabletine ilgili uygulamayı indirmek suretiyle açma ve kapama işlemlerine kumanda edebilmektedir.


BFT kurumsal web sitesine gitmek için tıklayınız…

Diğer Bahçe Kapı Otomasyonu seçenekleri için tıklayınız…

Bayi portal altyapısı için tıklayınız…