EOS 120 BFT  Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Bft eos 120 seksiyonel garaj kapısı motoru üretilen garaj kapısı motorları içerisinde bir tek model ile satışa sunulmaktadır. Zorluklara karşı dayanım gösterecek şekilde en ince ayrıntısına kadar titizlikle üretilen bu ürünün basit ve hızlı montaj imkanı ürünün cazibesini daha da arttırmaktadır. Otomatik garaj kapılarınızda ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte olan bu motor çeşidi akıllı ve yenilikçi teknoloji ile üretilmektedir. Mekanizmanın kontrol ünitesi üzerinden hata bulma fonksiyonu olması muhtemel problemlerin kolaylıkla giderilmesini sağlamaktadır. Ayrıca yine çalışma parametrelerinin otomatik olarak sistemli bir şekilde kontrol ünitesi üzerinden ayarlanabilmesi kullanım kolaylığını ön plana çıkarmaktadır.

Montaj esnasında herhangi bir bağlantı parçasına ihtiyaç duymadan garaj kapısı motorunu direkt olarak tavana monte ettirebileceğiniz bu modelin rayın üst bölümünde yer alan oluklarıyla da montaj kablolarını gizleyebilmektedir.

Çeşitli özellikleri bir arada bulabileceğiniz bu kapı motorunda kontrol ünitesiyle kapı sonlandırma ayarları yapılabilmektedir. Enkoderli sistem sayesinde gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama ürünü rahatlıkla kullanabilmenizi sağlamaktadır. ürün kilitsiz çalışma özelliği göstererek kolaylıkla 5m kadar kısa süre içerisinde açılıp kapanabilmektedir. Sınırlama ve çarpmalara karşı emniyet sistemiyle donatılan bu ürün grubu modeli herhangi bir anlı ya da cansız nesne ile çarpışma esnasında durarak aksi yönde hareket kabiliyeti göstermektedir. Yoğun kullanımlarınız için tasarlanan bft eos 120 seksiyonel garaj kapısı motoru -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergileyerek uzun ömürlü kullanımlarınıza elverişli kılar. İp ile serbest bırakma yapabileceğiniz bu model IPXO koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Ayrıca herhangi bir elektrik kesintisi durumunda otomatik olarak akü ile çalışma özelliği de gösterebilen bu modelin mekanizma ağırlığı yalnızca 8 kg’dır.

Botticelli Bft  Seksiyonel Kapı Motoru

Genellikle otomatik garaj kapılarından kullanılan seksiyonel katlanır tip garaj kapısı motorudur.

Bft boticelli motorun kontrol ünitesi üzerinden otomatik hata bulma ve otomatik çalışma parametre ayarı bulunmaktadır. Boticelli otomatik garaj kapısı motoru zincirinde herhangi bir referans parçası kullanılmaya gerek kalmadan, kapı sonlandırma ayarlarının yapılabildiği enkoder sistemi bulunur. Bft bottticelli seksiyonel motoru, çarpma emniyet sistemi sayesinde, herhangi bir cisim ile teması halide kapı durum ters yönde hareket edecektir.

BOTTICELLI BFT Seksiyonel Garaj Kapısı motoru, maksimum noktasal kuvveti 80 kg olan, -15°C +60°C sıcaklıkta çalışabilen, yoğun kullanıma uyumlu sistemdir. Teknik özellikleri ise şöyledir:

 • Kontrol ünitesi: VENERE D
 • Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitsiz
 • Çalışma Gerilimi: 24 V
 • Çekilen Ortalama Güç: 240 W
 • Maksimum Noktasal Kuvvet: 800 N
 • Çalışma Hızı: 5 MT/Dakika
 • Çarpmaya Karşı Etkisi: Kontrol ünitesi ile tork sınırlama
 • Limit Switch Modeli: Enkoderli
 • Serbest Bırakma: İP ile
 • Kullanım Sıklığı: 600 Tur/Gün
 • Koruma Katsayısı: IPX 0
 • Mekanizma Ağırlığı: 50 N (5 kg)
 • Akü ile Çalışma: Var

BOTTICELLI BFT Seksiyonel Garaj Kapısı motoru, güvenlik standartlarına uyumludur ve mekanizması, montajı basitçe yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Çarpma emniyet sistemine sahip donanımıyla alandaki canlı ya da cansız farklı cisimlere karşı duyarlıdır. Dayanıklıdır, kuvvetli yay yapısıyla montaj ya da çarpma gibi durumlarda direnç gösterebilir.

Kontrol ünitesi aracılığı ile otomatik çalışabilir ya da otomatik hata bulabilir nitelikte tasarlanmıştır. Yapısındaki oluklu sistem, kabloların gizlenmesini ve böylece görüntü kirliliğinin engellenmesini sağlamaktadır. 90 derece çevrilebilen kafa ile çalışma sonu mesafesi ayarlanabilir.

BOTTICELLI BFT Seksiyonel Garaj Kapısı motorlarının yeni nesil teknolojiden yararlanılarak geliştirilen verimli sistemi kullanıcılarını hayran bırakıyor. BFT tarzını yansıtan dinamik motorlar, kullanıcılarının da yaşam standardını daha da iyileştiriyor. Etkileyici performansı bu özgün ve özel sistemi gözler önüne seriyor. Gözle görülür gücü, dinamik hattı karakteristik yapısına dikkat çekiyor. Çarpıcı tasarım vurguları, fonksiyonelliğine elbette ket vurmuyor.

ARGO BFT Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Hem kullanışlı hem de küçük, portatif yapısı ile tahrik olmuş alanlarda bile rahatlıkla uygulanabilen bu motor modeli dahili serberst bırakma özelliğiyle elektirik kesintisi durumunda bile manuele alma özelliği gösterebilmektedir. Ürün grubu içerisinde iki farklı model ile satışa ve kullanımınıza sunulan modellerimizin LCD ekranlı modelinde kolaylıkla programlama yapılabilmektedir.

Akıllı teknolojinin getirdiği yeniliklerle donatılan garaj kapısı motoru çarpmalara karşı da tork sınırlama özelliğiyle emniyet sağlamaktadır. bu tork sınırlama özelliği garaj kapısına herhangi bir canlı yada cansız nesnenin çarpması sonucu kapı mekanizmasının durarak aksi yönde çalışmasına olanak sağlamaktadır. kapının yavaş açılıp kapanmasını sağlayan enkoder sistem hızlı açılıp kapanma esnasında oluşabilecek arızaların önüne geçmektedir. Kilitli çalışma özelliği de bulunan ürün grubu motor modelleri -20 ile 55 derecede sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışabilen modellerimiz IPXO koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Ürün modellerinin ise kendi mekanizma ağırlığı yalnızca 10 kg’dır.

ARGO G BFT Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

ARGO G BFT  Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru, maksimum kaldırma alanı 35 m² olan, -20°C +55°C arası sıcaklıklarda çalışabilen, çok yoğun kullanım alanlarına da uyumlu garaj kapısı motorudur.

Montaj kolaylığı, elektrik kesintisi vb. durumlarda manuele alma özelliği, yavaş açılma yavaş kapanma niteliği ile çarpma emniyet sistemi sayesinde güvenli kullanım, LCD ekranlı kontrol ünitesi ile kolay programlama ürünün genel özellikleridir. Öne çıkan niteliklerinden biri sıcak ve soğuk zorlu hava koşullarına karşı dirençli olmasıdır.

Motorun teknik özellikleri ise şöyledir:

 • Kontrol Ünitesi: VENERE D
 • Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli
 • Çalışma Voltajı: 24 V
 • Çekilen Ortalama Güç: 70 W
 • Maksimum Şaft Hızı: 18 RPM
 • Çarpmaya Karşı Etkisi: Kontrol ünitesi ile tork sınırlama
 • Limit Switch Modeli: Enkoderli
 • Serbest Bırakma: RCA ile
 • Koruma Katsayısı: IPX0
 • Mekanizma ağırlığı: 100 N (10 kg)
 • Akü ile Çalışma: Var

Aradığınız ne varsa, BFT ARGO G seksiyonel kapı motorunda. Marka, konfor ile güveni bir araya getirdi. Uluslararası standartların da üzerinde sistemler, yüksek performans arayanları memnun ediyor. Ergonomik modeller, keyifli ve nitelikli kullanım sağlıyor. Üstün işlevselliğinin yanı sıra zarafeti ve estetik çizgileriyle de dikkat çeken marka, hareket kabiliyeti ile gözde. Son moda çizgiler, çevik ve pratik yapısını yansıtıyor. Karakteristik tarzıyla zevkinizi sergileyecek motorlu sistem, yüksek hayat standardınızı destekliyor.


Garaj Kapısı otomasyon grubu için tıklayınız…

Bayi portal altyapısı için tıklayınız…